Mikrofiiber rätik = tervemad juuksed

Kas olete juuksurisalongi külastades märganud, et juuste kuivatamiseks kasutatakse spetsiaalseid rätikuid? Või mõelnud, miks peaks eelistama mikrokiud rätikut?

Kusjuures, tavapärase rätiku asemel soovitatakse näiteks kasutada kasvõi T-särki. Meie soovitame siiski jääda selleks mõeldud toodete juurde. On mugavam. Kuivab kiiremini. Ja tundub lihtsalt õigem. 
1. Tavaline froteerätik on raske, sikutades märkamatult juukseid ning venitades lokke. Ärge muretsege lokid, meiega olete kaitstud! 

2. Me kasutame kodus tundlike pindade puhastamiseks mikrokiud lappe. Just samamoodi nagu tavalised rätikud hõõruvad erinevad pindasid, võivad nad kahju teha ka meie juustele. Spetsiaalne disain põhjustab juustele vähem höördumist - hoides ära lõhenemist ja murdumist. Eriti oluline on see töödeldud juuste puhul! 

3. Mikrokiud rätikud soodustavad niiskuse säilitamist, et vältida kuivi ja rabedaid juukseid, samal ajal vähendades kuivamisaega hämmastavalt. 

4. Froteerätikutest eraldub kiude, mis tekitavad juustesse pusasid. Mikrokiud hoiab pusad eemale ning selle eest tänavad ka puhtam kodu ning pesumasin. 

Seega, mikrofiiber rätik tõesti võrdub tervemate ja tugevamate juustega. Ja T-särgiga. 

Ja vaata, kui lihtne neid kasutada on: 
Kata, keera, kinnita! 
Dock & Bay juukserätikud meie e-poes vaid 17,99 EUR. Vaata:   http://www.votamindkaasa.ee/juukseratikud
Eelmine
10 põhjust, miks puhata!
Järgmine
Homsest hakkan trennis käima ehk lubadused iseendale

Vastused puuduvad

Email again: